תחומי עיסוק

לחצ/י על כל תחום להרחבת קריאה ופסקי דין רלוונטיים של משרדנו

ייצוג בהליכי הגירה

למשרדנו ניסיון רב בניהול וייצוג בתיקי הגירה של הורה עם ילדים (פנים ארצית וחוץ ארצית).

משרדינו טיפל ומטפל בנוסף בעתירות של הורה המבקש להעתיק את מקום מגוריו עם הילדים לחו"ל.  לצידינו הישגים מרשימים הן בייצוג ההורה המבקש לעבור שזכה בבימ"ש להעתיק את מקום מגוריו ולעבור יבשת, והן בייצוג ההורה שהצליח למנוע את מעבר ההורה האחר עם הילדים לחו"ל והם נותרו בארץ לבקשתו.

העתקת מקום מגורי הקטינים לחו"ל

משרדינו הצליח להגיע להישג מרשים וחריג משאישר בימ"ש למשפחה בתמ"ש 11425-09-15 את המעבר של מרשתנו עם בתה לקנדה לצמיתות וללא הגבלת זמן וזאת על אף התנגדות האב ובניגוד להסכם הגירושין ביניהם – ראה בהרחבה אודות פסק דין תקדימי זה.

מנגד, במקרים הפוכים משרדינו הצליח למנוע את ניתוק הילדים מלקוח שלנו כאשר האם מבקשת להגר עימם לחו"ל , והילדים נשארו בארץ.

כך לדוג' הצלחנו למנוע בפסק דינו של ביהמ"ש למשפחה בירושלים (תמ"ש 18181/08) מהאם להגר עם בנו של מרשנו לחו"ל ובכך נדחו כל בקשותיה של האם שניהלה בעניין זה נגד מרשנו הליכים ממושכים בסיועם של חמישה משרדי עו"ד בירושלים ובתל אביב.

בנוסף, משרדנו הצליח למנוע מאם ילדיו של מרשינו להגר עימה לחו"ל גם בהליכים המתנהלים בבית הדין הרבני בירושלים.

פסקי דין תקדימיים בתחום גירושין

ידועים בציבור

משרדינו זכה בבימ"ש למשפחה בכפר סבא בתמ"ש 29341-07 אשר דחה את בקשת האשה לשיתוף ברכוש מרשנו בשל היותה ידועה בציבור. האשה שהיתה ידועה בציבור טענה

לקריאה נוספת

שיתוף בקצבת נכות

משרדינו זכה בבימ"ש למשפחה בירושלים בתמ"ש 19200/09 שקבע באופן חריג ויוצא מהכלל כי מרשתנו שותפה בקצבת הנכות של בעלה. מדובר במקרה שבו האיש לקה בסרטן

לקריאה נוספת

תחומי עיסוק

לחצ/י על כל תחום להרחבת קריאה ופסקי דין רלוונטיים של משרדנו