מבחר משלל מכתבי ההוקרה וההערכה שקיבלנו לאורך השנים

"ופינו מלא שירה"

שירתך יצאה למרחוק ובנתה את שמכם במהלך המסע הכרנו מקורב את התווים המייחדים אתכם: מקצועיות, עבודת צוות מופלאה, יושרה ובעיקר שקיפות מלאה. כשהמסך עלה בבית המשפט רווינו נחת, ראינו עמידה איתה, ראינו את הלהט! ראינו: שנינות, חדות, חשיבה מהירה או בקיצור, הבנו מהי אומנות החקירה, הנשענת ללא ספק על הכנה יסודית של התפאורה. שירה והילה יקרות, סוף המסע הזה, מופלא על כל היבטיו. אקורד הסיום ללא ספק יכניס ביטחון רב לחייו. כל שנותר הוא להפיק מהניגון הזה את המיטב ולשמר את מיתריו מתוחים למען ילדיו. בהערכה רבה, ק', א', א',ו א'

"שירה והילה היקרות!

"בזכות נשים צדקניות נגאלו ישראל" (תהילים) ובזכותכן נגאלתי אני. תודה על מסירותכן ומאבקכן למעני בהערכה רבה, מ' ור'
"שירה יקרה, תודה והערכה רבה על כל הליווי, התמיכה , ההכוונה והעבודה המשמעותית והצמודה שלך לאורך כל הדרך. אין לנו ספק שבחרנו בטובה ביותר מאחלים מכל ליבנו חג פסח שמח וכשר מי יתן ותהא זו שנה של צמיחה, הגשמה עצמית, שפע ושמחה חג שמח ט וי'"
"לעו"ד המסורה ביותר שאני מכירה, כימים ההם בזמן הזה, חנוכה- נצחה הרוח האמת הצרופה הערכתנו הכנה לנושאת דגל המערכה בנחישות מסירות וחכמה. מהווה לנו מגן ומשענה ברכתנו לנשיאת חן ועצמה מאחלים ש.ש. ההורים וכל המשפחה המורחבת"
"יעל וצוות המשרד המון תודה על ההשקעה והמסירות בברכת חג פסח שמח נ.ב."
"למינדי היקרה, תודה תודה על הכל על איכות ועל מקצועיות על תשומת ליבך לפרטים הקטנים על הלב. מ' וש' . "
"יעל היקרה, ברצוני לאחל לך ולמשפחתך שנה טובה, שנת ברכה, מתיקות, שמחה ואימהות טובה. אני מבקשת להודות לך על כל הדרך שעברנו, על כל העבודה, הקשב, החריצות, הסבלנות והנתינה. תודה גדול מאד ממני אלייך שנה טובה, נ."
"לכבוד שירה דרורי תודה על כל העזרה וכל הנפש הטובה שלך לעזור ולהציל הנצרכים, יהי רצון שימלא ה' כל משאלות ליבך לטובה ואת וכל המשפחה יזכו לכתיבה וחתימה טובה מאת הרב והרבנית פ' "
"לשירה, הילה ומינדי ולכל הצוות בתודה רבה מקרב לב על עבודה מסורה ומעולה ועל היחס המיוחד תבורכו משמים בכל מעשה ידיכן ו.ש וכל המשפחה "
לשירה ויעל היקרות,
ברצוננו להודות לכן מכל הלב על ההקשבה וההבנה, על העקשנות והעיקביות,
על הסבלנות והסובלנות, על התמיכה והעידוד
לאורך כל התקופה שעברנו יחד עם כל המכשולים שהיו בדרך. בזכותכן הכל יצא לטובה.
אני מאחלת לכן ולמשפחתכן הרבה שמחה, אושר, בריאות ונחת.
עכשיו אחרי שהכל נגמר,
הגיע הזמן להגיד תודה,
תודה שהייתן המלאכיות שלנו באמצע הדרך.
"מינדי יקרה, תודה והערכה רבה על הליווי, התמיכה, אוזן הקשבת, ההבנה וכמובן המקצועיות. הכל בנעם ובשקט אך מלא עצמה. מאחלים חג פסח שמח וכשר מי ייתן ותהא זו שנה של שפע ובריאות טובה. חג שמח, ט' ונ'

"להילה היקרה! אין במילים בפי להודות לך על עבודתך המסורה, על היחס וההקשבה התמיכה הרגשית … עברנו תקופה ארוכה ביחד. הספקת ללדת ולעבור לבית חדש… וב"ה הגענו לסיום התיק בהערכה רבה, ו' ו'

"התחושה שתמיד ובכל מצב יש לי גיבוי מלא היא לא מובנת מאליה. אני עוברת ביחד איתך תהליך משמעותי ומרגש. של חופש . וחופשת בחירה. תודה רבה, ע'"

"לשירה, הילה ומינדי ולכל הצוות בתודה רבה מקרב לב על עבודה מסורה ומעולה ועל היחס המיוחד תבורכו משמים בכל מעשה ידיכן ו.ש וכל המשפחה "

"להילה היקרה ולכל צוות המשרד
יהיה הקב"ה בעזרכם
במלאכת הקודש שלכם
תודה רבה מכל הלב
שאתם עושים עבודה
למען בני אדם
ברמה האנושית והאישית…
נ' ב' "