תחומי עיסוק

לחצ/י על כל תחום להרחבת קריאה ופסקי דין רלוונטיים של משרדנו

חלוקת רכוש

משרדנו מטפל בתיקי חלוקת רכוש מורכבים ואיזון משאבים כגון: פירוק שיתוף בנכסי נדל"ן; חברות; מניות; זכויות סוציאליות; חובות; מוניטין; כספים וכיו"ב, ודואג למקסם את חלקו של הלקוח.

חלוקת רכוש- ככלל רוב הרכוש שנצבר בחיים המשותפים למעט ירושה/מתנה וקצבת נכות מתחלק בין הצדדים בחלקים שווים. על אף האמור משרדנו זכה בפסקי דין שבו בית המשפט קבעו שיתוף ללקוחותינו גם בנכסים אלה.

נדל"ןמשרדינו המתמחה גם בתחום המקרקעין מעניק שירות משפטי יחודי ללקוח בכל הנוגע לפירוק שיתוף בנדל"ן מורכב כגון משק, זכויות בנייה, ייזמות וכיו"ב בשקלול כל ההשלכות הכרוכות בכך לרבות סוגיית המיסוי והתייעצות עם שמאים מומחים.

זכויות סוציאליות – משרדינו מתמחה באיזון הזכויות הסוציאליות בדרך היעילה והנכונה ביותר עבור הלקוח ולא חוסך מאמץ באיתור נכסים פיננסיים בסיועם של חוקר פרטי/אקטואר/רו"ח מומחה. משרדינו דואג להבטחת זכותו של כל לקוח/ה לקבלת חלקם גם מהפנסיה וייתר הזכויות העתידיות.

חברות –  משרדינו מתמחה בפירוק שיתוף של חברות לרבות מניות אופציות וכיו"ב בשקלול כל ההשלכות הכרוכות בכך לרבות סוגיית מיסוי והתייעצות עם מומחים להערכת שווי.

מוניטין– משרדנו בעל ניסיון עשיר בתביעות למוניטין של בן/בת הזוג במקרים בהם אחד מבני הזוג פיתח קריירה משגשגת בעלת מוניטין בשנות החיים המשותפות. בהליכים שנוהלו על ידי משרדנו לקוחותינו זכו באמצעות טיפול משפטי מסור, מאומץ ובלתי מתפשר, בסכומים חסרי תקדים. ראה פסק הדין בו זכתה מרשתנו בסך של 450 אלף ש"ח, וכן ראה פסק הדין בו זכתה מרשתנו בסך של 350 אלף ש"ח.

שכר דירה ראוי–  במקרים בהם בן זוג עוזב את הדירה המשותפת, יש לבחון פניה לבימ"ש לחיוב בן הזוג המתגורר בבית בתשלום שכר דירה ראוי בגין חלקו בדירת המגורים, עד לפירוק השיתוף בדירה.

פסקי דין תקדימיים בתחום גירושין

ידועים בציבור

משרדינו זכה בבימ"ש למשפחה בכפר סבא בתמ"ש 29341-07 אשר דחה את בקשת האשה לשיתוף ברכוש מרשנו בשל היותה ידועה בציבור. האשה שהיתה ידועה בציבור טענה

לקריאה נוספת

שיתוף בקצבת נכות

משרדינו זכה בבימ"ש למשפחה בירושלים בתמ"ש 19200/09 שקבע באופן חריג ויוצא מהכלל כי מרשתנו שותפה בקצבת הנכות של בעלה. מדובר במקרה שבו האיש לקה בסרטן

לקריאה נוספת

תחומי עיסוק

לחצ/י על כל תחום להרחבת קריאה ופסקי דין רלוונטיים של משרדנו